Canova Royal

Královskou rodinou všech kolekcí značky CATALANO je bezpochyby řada CANOVA ROYAL. V duchu neoklasicismu a těch nejlepších tradic koupelnového designu už léta sázíme na tradiční eleganci. Jemné tvary a vytříbený vkus najdete u všech prvků kolekce CANOVA ROYAL. Nezaměnitelná umyvadla, toalety i bidety vás okouzlí svým jedinečným stylem a rafinovanými nadčasovými tvary.

Fotogalerie

Produkty

Umyvadla

WC a Bidet

Příslušenství

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 222 984 951 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.


Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.