Colori

Kolekce Colori reprezentuje výběr umyvadel, toalet a bidetů v matných odstínech bílé,  černé a cementové. Nové barvy jsou dostupné pro umyvadla na desku, k polozapuštění do desky, ale i k zavěšení na zeď či položení na nábytek. V nabídce jsou i umyvadla na postavení ve vybraných barvách. Toalety a bidety naleznete ve verzích závěsných i na postavení.

Pro každou barvu toalety je k dispozici i sedátko ve stejném odstínu a se systémem soft-close (s pomalým sklápěním) a take off (okamžité uvolnění sedátka například pro účely důkladného vyčištění).

Barevné produkty ze série Colori přímo vybízí ke kreativitě a kombinování barev a variací přesně dle Vašich přání.

Fotogalerie

Produkty

Umyvadla

WC a Bidet

Newflush

Příslušenství

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 222 984 951 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.


Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.