Horizon

Kolekce Horizon je charakterizována extrémně plochými povrchy. Vlajkovou lodí této série jsou 3 zcela nová umyvadla s rozměry 70 × 35 cm, 60 × 35 cm a 50 × 35 cm.

Tato umyvadla jsou určena k instalaci na keramické desky v délkách 125 cm, 100 cm a 75 cm.Všechna tato umyvadla mohou být instalována v pozicích na střed, vlevo či vpravo a jsou tak ideální do každé koupelny.

V kolekci Horizon kromě umyvadel najdete i keramické desky, držáky na ručníky, kovové konstrukce i nábytek. Všechny tyto prvky jsou vyráběny z kvalitních materiálů za využití moderních technologií. Navíc jsou dostupné hned v několika moderních barvách, které můžete mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit tak koupelnu přesně dle svých představ.

Fotogalerie

Produkty

Umyvadla

Barevná sanitární keramika Tonalità

Keramické desky

Koupelnový nábytek

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 724 338 850 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.