Sprchové vaničky

Nezbytným doplňkem našich kolekcí jsou sprchové vaničky. Jejich design a tvarové proporce jsou inspirovány kolekcí VERSO. Sprchové vaničky nabízíme ve variantě BASE, s tradiční výškou 10 až 12 cm nebo modernější variantu s hloubkou pouhých 6 cm.

Novinkou dostupnou od dubna 2021 budou sprchové vaničky s výškou pouze 4,5cm.

Všechny varianty jsou vhodné pro bezbariérovou instalaci formou zapuštění zároveň s podlahou nebo pro tradiční položení na podlahu. Bezpečnostní reliéfní protiskluzový povrch je naprostou samozřejmostí u všech typů sprchových vaniček Catalano.

Fotogalerie

Produkty

Sprchové vaničky

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 222 984 951 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.


Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.