Kolekce Premium v novém kabátě

Zpět na blogové články Publikováno 22.12.2021

Jedna z nejpopulárnějších kolekcí umyvadel Premium se dočkala restylingu...

S názvem New Premium nepřichází kolekce designové sanitární keramiky o své typické geometrické hranaté tvary, naopak je ještě více podpoří ztenčené hrany a celkově jemnější vzhled. 

I nadále jsou umyvadla z kolekce New Premium určena k instalaci na zeď, položení na desku či na nábytek. Výjimkou je malé umývátko s rozměrem 50 x 30 cm, které je vhodné pouze k umístění na desku. 

Součástí kolekce New Premium je i keramická deska s rozměrem 100 x 40 cm vyráběná v bílé lesklé či matné variantě, která je ideální volbou pod umývátko 50 x 30 cm, dostupné také jak v bílé lesklé, tak matné barvě.

 

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 724 338 850 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.