Cataglaze


 Inovativní antibakteriální glazura na veškeré sanitární keramice Catalano

Jedná se o vylepšení glazury Cataglaze pomocí nanotechnologií. Tato nová glazura činí finální produkty ještě více odolnějšími vůči vodnímu kameni a usnadňuje zároveň jejich čištění. Má navíc silný antibakterální účinek, který je schopen zničit mikroby a bakterie. Účinnost nové glazury je zaručena přítomností iontů stříbra a titanu. Antibakteriální vlastnosti jsou certifikovány dle normy ISO 22196 a jejich účinnost se udává až 99,99%. 

Stříbro a titan
-

Z dlouhodobého výzkumu prováděného v laboratořích Catalano se zrodilla glazura schopná účinně využívat chemické zvláštnosti částic stříbra a titanu. Díky těmto drahým kovům bylo možné vyvinout vysoce účinný kompozitní materiál charakterizovaný vynikajícími antibakteriálními vlastnostmi.

 

Maximální hygiena
-

Catalano roky investuje do technologických inovací a do experimentů v oblasti materiálů. Díky tomu je nyní schopno vyrábět produkty zaručující nejvyšší možnou úroveň hygieny.

 

Odolnost vůči chemikáliím
-

Glazura Cataglaze + ® Silver Titanium  prošla přísnými testy odolnosti vůči nejběžnějším chemickým látkám.

 

Respekt k životnímu prostředí
-

Nová glazura zaručuje nižší potřebu použití detergentů při úklidu a nižší spotřebu vody, a tedy nižší riziko uvolňování potenciálně znečišťujících látek do životního prostředí.

 

Větší lesk
-

Minimalizací drsnosti povrchu nové glazury se dosáhlo dokonalých odrazů světla.  A ani postupem času díky hladkému povrchu nedojde k zakalení způsobenému usazováním zbytky vodního kamene.

 

Snadné a rychlé čištění
-

Běžné čištění je díky vlastnostem nové glazury účinnější a rychlejší. Menší úsilí pro vždy dokonalou keramiku.

 

Glazura Cataglaze+ Silver Titanium

 

Běžně používaná glazura

 

 

Nová antibakteriální sedátka Catalano s obsahem stříbra

Pro úplnou ochranu toalet jsou všechna záchodová sedátka Catalano vyráběna s pryskyřicemi registrovanými FDA a EPA schopnými inhibovat růst bakterií díky přirozenému působení stříbrných iontů. Antibakteriální účinek má certifikaci ISO 22196 / JIS Z 2801.

Certifikovaný antibakteriální účinek

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 724 338 850 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.