Když přijde skvělý nápad, který je dokonale funkční, technologicky promyšlený a navíc designově krásný, sázíte na jistotu. Až vyzkoušíte nové keramické toalety společnosti Catalano s revolučním systémem NEWFLUSH™, budete nadšeni. Systém vířivého splachování Vás překvapí vysokou účinností při šetrné spotřebě vody. Oceníte, jak snadno a rychle můžete toaletu vyčistit. Žádný oplachový kruh ani jiné zbytečné záhyby. Vysoce kvalitní keramika, úspornost a brilantní hygiena jsou hlavními přednostmi vybraných toalet a pisoárů společnosti Catalano s revolučním systémem NEWFLUSH™.

VÍŘIVÉ SPLACHOVÁNÍ

Systém NEWFLUSH™ je nesmírně efektivní. Přináší Vám vysoký komfort, protože splachování toalety vířivým proudem vody téměř neuslyšíte.

BEZ SPLACHOVACÍHO KRUHU

Sytém NEWFLUSH™ je velmi ekologický. Tradiční okraj ve formě splachovacího kruhu, ze kterého vytéká proud vody, jsme odstranili. Čištění tak pro Vás bude snadnější a dokonalejší i s výrazně menšími dávkami čistících prostředků. Povrch toalety je ideálně hladký a přístupný, bez zbytečných záhybů.

OBECNÉ PARAMETRY

GLAZURA CATAGLAZE + SILVER TITANIUM

GLAZURA CATAGLAZE + SILVER TITANIUM

Toaletu jsme pokryli speciální nano-glazurou Cataglaze+ Silver titanium. Povrch je absolutně hladký, bez veškerých mikroskopických nerovností a neusazují se na něm žádné nečistoty. Díky obsahu iontů stříbra a titanu má navíc antibakteriální účinek s prokázanou účinností až 99,9%.

ANTIBAKTERIÁLNÍ SEDÁTKO

ANTIBAKTERIÁLNÍ SEDÁTKO

Pro kompletní ochranu Vaší toalety jsou všechna bílá sedátka vyrobena z pryskyřic s příměsí stříbrných iontů s prokázanou antibakteriální účinností až 99,9%.

SEDÁTKO S POZVOLNÝM SKLÁPĚNÍM

SEDÁTKO S POZVOLNÝM SKLÁPĚNÍM

Sedátko jsme vybavili systémem pozvolného a tichého sklápění. Vybírat můžete mezi provedením „standard“ nebo tenkým „plus“.

BLESKOVÉ UVOLNĚNÍ SEDÁTKA

BLESKOVÉ UVOLNĚNÍ SEDÁTKA

Systém uvolnění záchodového sedátka pouhým tažením vzhůru je bezpečný a velmi rychlý. Umožní vám dokonalé a snadné čištění.

SKRYTÉ UPEVNĚNÍ

SKRYTÉ UPEVNĚNÍ

Vymysleli jsme skryté zavěšení vaší toalety nebo bidetu. Snadno nainstalujete a bez problémů udržíte v absolutní čistotě.

GLAZOVANÝ SIFON

GLAZOVANÝ SIFON

Hygiena je naší prioritou. Proto každou toaletu značky Catalano vybavujeme plně glazovaným sifonem.

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 724 338 850 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.