Společnost Catalano byla založena v roce 1967 a za dobu své existence se stala největším italským vývozcem sanitární keramiky, proslulé svojí kvalitou. Veškeré produkty se vyrábí v podniku Fabrica di Roma. Zde se na ploše 170 000 m2 nachází 70 000 m2 výrobních a kancelářských prostor s 240 zaměstnanci.

Díky nejmodernějším technologickým postupům a nové generaci vysoce produktivní techniky můžeme vyrábět ve špičkové kvalitě až 1 500 kusů sanitární keramiky za jediný den. Dlouholeté zkušenosti, četná mezinárodní uznání a skvělé reference, to jsou důvody, proč je firma Catalano už řadu let špičkou ve svém oboru.

Filozofie a hodnoty

Více než 50 let zkoumáme, zdokonalujeme a učíme se být nejlepší v našem oboru. Filozofií společnosti Catalano je špičková kvalita ovšem s ohledem na zachování maximálních úspor energií. Snažíme se zamezit jakémukoliv plýtvání na všech stupních výroby.

Každý z našich výrobků projde před vstupem na trh řadou testů a podrobných kontrol. Kvalita jednotlivých produktů je pro nás samozřejmostí a vnímáme ji jako morální závazek.

Design a funkcionalita

Abychom u našich produktů dosáhli maximální funkčnosti, používáme ty nejmodernější technologie. Současně stavíme na skvělých nápadech našeho designérského týmu, díky kterým jsou jednotlivé produkty vizuálně velmi atraktivní. Právě do detailů promyšlený design je součástí každého produktu v naší nabídce.

Jednotlivé prvky sanitární keramiky Catalano jsou výjimečné nejen svou kvalitou, ale i progresivními nápady a špičkovým designem.

Inovace

Pozice leadera na trhu s sebou přináší řadu zodpovědností, kterým chceme dostát. Mezi ně patří například požadavky na neustálý vývoj a inovace. Nově jsme například představili revoluční systém vířivého splachování NEWFLUSHTM. Můžeme vás ujistit, že z něj budete nadšeni.

Tento nový systém je výjimečný díky své vysoké účinnosti při šetrné spotřebě vody. Oceníte, jak snadno a rychle můžete toaletu vyčistit. Nečekejte žádný oplachový kruh ani jiné zbytečné záhyby. Systém NEWFLUSHTM značky Catalano je navíc vysoce komfortní. Díky splachování toalety vířivým proudem vody jej téměř neuslyšíte.

Moderní technologie

Hledání dokonalosti je naší vášní. Proto neustále investujeme do nových technologií a produktivní logistiky. Vyvinuli jsme například unikátní nano glazuru Cataglaze, která se spojuje s keramickým tělem při teplotě 1 250 ° C. Vzniká tak povrch, který je zcela odolný, hladký, antibakteriální, bez veškerých mikroskopických nerovností a neusazují se na něm žádné nečistoty.

Veškeré výrobní procesy ve společnosti Catalano jsou vysoce automatizované. Ať už se jedná o lití, dokončovací či manipulační operace, vždy prováděny výhradně pomocí robotických systémů nejnovější generace.

Myslíme na přírodu

Ekologické myšlení hlavním záměrem naší společnosti. V praxi to znamená, že snižujeme spotřebu energie a v maximální míře eliminujeme dopady na životní prostředí. A to ve všech fázích našeho výrobního cyklu. Používáme nejkvalitnější netoxické materiály, omezujeme hlučnost našich provozů a naše energetické potřeby pokryje více než z 25 % vlastní solární elektrárna.

Zlepšujeme pracovní prostředí našim kolegům, zabíráme méně plochy, recyklujeme vodu i veškerý odpad. Děláme prostě vše proto, abychom do nejvyšší možné míry chránili naši přírodu a mohli tu pro vás být i v budoucnu.

Prohlédněte si naše poslední kolekce designových koupelnových produktů.

Naše kolekce
Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 724 338 850 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.