Nová kolekce Sfera Comfort

Zpět na blogové články Publikováno 27.04.2019

Ve svém rozsáhlém sortimentu nezapomíná Catalano ani na imobilní zákazníky, kteří i přes svůj hendikep a speciální potřeby ocení krásný design a moderní technologie sanitární keramiky. 

Umyvadla se snadným přístupem jsou dostupná ve dvou velikostech - 70 a 60 cm a také ve variantách s a bez přepadu.

Speciálně upravená toaleta byla obohacena o unikátní systém vířivého splachování bez splachovacího kruhu Newflush. Sedátko lze zakoupit s krytem a bez krytek.

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 222 984 951 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.


Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.