Nové barvy povrchu - matný cement a černá matná

Zpět na blogové články Publikováno 8.01.2019

Nejnovějšími barvami designové sanitární keramiky Catalano je matný cement a černá matná.

Matný cement je dostupný pro vybrané produkty kolekce New Zero a pro celou sérii Colori, jak pro umyvadla, tak pro toalety a bidety. Matnou černou naleznete u všech produktů ze série Colori. 

Matný cement dokonale ladí se studenými i teplými tóny a je hitem posledních let nejen v interiéru koupelen. Matná černá je majestátní, decentní a zároveň působí luxusní dojmem.

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 222 984 951 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.


Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.