Nové bidety a toalety Newflush CLASSY

Zpět na blogové články Publikováno 28.04.2019

Toalety a bidety kolekce Classy jsou další atraktivní novinkou, kterou během roku 2019 představila značka Catalano.

Designové průlisy v keramice těla společně s unikátní technologií splachování NEWFLUSH™ bez splachovacího kruhu jsou hlavními atributy WC s přízviskem Classy.

Zmíněné bidety a toalety jsou dostupné v následujících barvách: bílá lesklá, bílá matná, zlato-bílá a stříbrno-bílá. Toalety a bidety jsou designově sladěné, takže krásně dokreslují celkový vizuál vaší koupelny.

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 222 984 951 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.


Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.