Novinky v kolekci Green

Zpět na blogové články Publikováno 29.05.2019

Série Green je inspirovaná přírodou a jistě u ní oceníte ladné křivky a nepřerušované hladké plochy. Právě ty maximálně usnadňují tok vody a současně zajišťují, že se produkty této kolekce velice snadno udržují a čistí.

Letos se kolekce Green rozrostla o keramické desky, které jsme vám již ukazovali. Dále se série konečně dočkala designově stejné toalety s revolučním vířivým splachováním NEWFLUSH™ a padnoucího bidetu.

Poslední přírůstkem do této kolekce jsou umyvadla na položení. Ty disponují příjemným a jemným vzhledem s tenkými vrchními hranami Green Lux ve velikostech 80 × 40, 60 × 40 a 40 × 40 cm, Dostupné jsou navíc i ve všech matných barvách série Colori (bílá, modrá, zelená, šedá, hnědá, matný cement a černá) a také ve dvou variantách série Gold & Silver (konkrétně v barevné kombinaci bílá + zlatá a bílá + stříbrná). Můžete si tak vybrat barevnou kombinaci, která nejvíce ladí s vaší koupelnou.

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 222 984 951 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.


Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.