Vylepšená ochranná glazura Cataglaze+ Silver Titanium

Zpět na blogové články Publikováno 17.03.2019

Ochranná nano glazura Cataglaze je nyní vylepšena a obohacena o ionty stříbra a titanu. Díky tomu je nejen ještě odolnější proti usazování vodního kamene a  snadněji se čistí, ale hlavně získává antibakteriální účinky certifikované dle normy ISO 22196. Její účinnost se udává 99,99% při zabíjení bakterií a mikrobů!

Mezi další benefity ochranné glazury Cataglaze+ Silver Titanium patří ještě větší lesk, odolnost vůči chemikáliím, respekt k životnímu prostředí díky minimalizaci nutnosti používání čistících prostředků, bleskové a snadné čištění, maximální ochrana a dlouhá životnost.

A to nejlepší na konec - stejně jako Cataglaze, tak i vylepšená glazura Cataglaze+ je zdarma na všech keramických výrobcích Catalano.

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 222 984 951 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.


Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.