Umyvadla na postavení Green Lux a Colori

Zpět na blogové články Publikováno 7.11.2019

Aktuálně ještě žhavou novinkou jsou umyvadla do prostoru sérií Green Lux a Colori

Aktuálně ještě žhavou novinkou jsou umyvadla do prostoru (na postavení) sérií Green Lux a Colori, jediní zástupci této kategorie v celém sortimentu značky Catalano.

Umyvadla s elegantními tvary a jemnými liniemi budou dostupné v barvách bílá lesklá, bílá matná, černá matná a matný cement. Dle potřeb vaší koupelny pak máte volbu s odpadem vedeným do zdi či do podlahy.

Umyvadla do prostoru disponují praktickými rozměry 55 × 38 cm a výškou 85 cm. Skvěle se doplňují s bateriemi z podlahy i s podomítkovými ze zdi. Těšit se na ně můžete na začátku roku 2020.

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 222 984 951 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.


Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.