Premium

 

Kolekce PREMIUM v sobě snoubí krásu a praktičnost designu čtvercových linií. Jedna z nejbohatších kolekcí společnosti Catalano přináší umyvadla v nejrůznějších velikostech, které můžete zavěsit přímo na stěnu, umístit na desku nebo koupelnový nábytek. Široký sortiment doplňků značky INOVA nabízí navíc pro kolekci PREMIUM nejen sestavu podle vašeho přání, ale i různé varianty povrchových úprav.

S touto kolekcí si zajistíte koupelnu přesně podle vašich požadavků.

 

Fotogalerie

Produkty

Umyvadla

Příslušenství

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 222 984 951 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.


Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.