Premium

Kolekce umyvadel Premium se vyznačuje nezaměnitelným hranatým geometrickým tvarem, který vyniká svou funkčností a smyslem pro detail. Restyling původní kolekce Premium spočívá ve ztenčení hran a celkovém zjemnění kolekce. Sanitární keramika z této nové kolekce se díky novému modernějšímu vzhledu stává zcela univerzální a s lehkostí ji zakomponujete do jakéhokoliv stylu interiéru.

Umyvadla z kolekce Premium lze instalovat zavěšením na zeď, položením na desku nebo na nábytek. Osazeny mohou být padnoucími držáky na ručník z téže kolekce. 

Umyvadlo s rozměrem 50x30 cm je určeno výhradně k instalaci na desku, například na keramickou desku také z kolekce Premium v rozměru 100x40cm. Na výběr je z bílé matné a bílé lesklé varianty jak pro keramickou desku, tak pro samotné umyvadlo.

 

Fotogalerie

Produkty

Umyvadla

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 724 338 850 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.