Tonalità

Tonalità je nová kolekce barev sanitární keramiky Catalano inspirovaná vnitřní krásou přírody, tedy barvami, které přináší do koupelnového prostředí harmonii a klid.
Od elegantního odstínu béžové po jemnou bílou, od nefritové zelené po temně černou, tyto barvy navozují pocit jednoduchosti a směle se začleňují do jakéhokoli typu interiérového designu: do koupelny s klasickým, moderním nebo minimalistickým stylem.

Umyvadla a bidety Tonalità jsou glazovány Cataglaze+® Silver Titanium, antibakteriální glazurou, která umožňuje saténovým povrchům zachovat vysoký standard čistoty a hygieny tradiční lesklé keramiky.
Inovativní systém glazování Twinglaze+® Silver Titanium je součástí WC, u kterých kombinuje lesklou glazuru na vnitřních částech toalety se saténovou glazurou na vnějším plášti.

8 nových moderních odstínů s názvy bianco, nero, cemento, acqua, seta, lino, sabbia a tortora budou dostupné od ledna 2024 u vybraných umyvadel, keramických desek, toalet, bidetů a pisoárů napříč stávajícími sériemi Catalano. 

 

 

Fotogalerie

Ke kolekci se dále hodí

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 724 338 850 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.