WC s integrovaným bidetem Cataclean

Novinka s názvem Cataclean je moderní WC s integrovaným elektronickým bidetem v bílé lesklé nebo bílé matné barvě.

Cataclean je místem, kde se setkává nejvyspělejší technologie a špičková kvalita keramiky Catalano.

Systém Cataclean zahrnuje funkci mytí a sušení prostřednictvím vodních trysek z nerezové oceli. Trysky jsou vybaveny samočinným odtokem vody a samočistící funkcí, která zajišťuje ochranu proti vodnímu kameni, maximální možnou hygienu a bezpečnou automatickou údržbu. Všechny funkce Cataclean lze ovládat z displeje, který se dopručuje  umístit na stěnu.

 

WC s integrovaným bidetem Cataclean je jedinečný produkt svého druhu - nabízí vyjímatelné elektronické součásti bidetu, které lze velmi snadno instalovat nebo vyměnit za zcela nový modul. Bidetovací modul se vkládá do záchodové mísy shora a je zcela odpojitelný od keramiky a od sedátka. Toaleta tedy plnohodnotně funguje
vždy, i bez elektronických součástí bidetu.

Fotogalerie

Produkty

WC a Bidet

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 724 338 850 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.