Gold & Silver

Gold & Silver produkty značky Catalano vás osloví novou technologií povrchové úpravy a kovovými barvami v odstínech zlaté a stříbrné. Díky pečlivému nanášení barev jsou tyto výrobky otěruvzdorné a nepoškrábatelné. Nemusíte se tedy bát jejich poničení. Vnitřní strany jsou pak pokryty nano glazurou Cataglaze v bílé nebo černé barvě.

Glazura Cataglaze se spojuje s keramickým tělem při teplotě 1 250 ° C. Vzniká tak povrch, který je zcela odolný, hladký, antibakteriální, bez veškerých mikroskopických nerovností a navíc se na něm neusazují žádné nečistoty.

Kolekce Gold & Silver je sázkou na jistotu pro všechny, kdo hledají elegantní design a vysokou funkčnost a kvalitu produktů.

Fotogalerie

Produkty

Umyvadla

WC a Bidet

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 724 338 850 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.