Green

 

Kolekce GREEN je inspirována dokonalými tvary, které dokáže vykouzlit jen příroda. Ladné křivky a souvislé nepřerušované plochy zajišťují přirozené proudění vody a současně maximálně usnadňují hygienu všech produktů. V kolekci GREEN najdete umyvadla různorodých tvarů i možností uchycení. Celou kolekci můžete navíc snadno kombinovat s nábytkem a doplňky značky INOVA a vytvořit tak jedinečnou koupelnu.

      

 

Fotogalerie

Produkty

Umyvadla

WC a Bidet

Příslušenství

Chcete unikátní koupelnovou keramiku? | Volejte +420 222 984 951 Poptat zboží

Jméno:

Email:*

Telefon:

* označené položky jsou povinné

Zpráva:*

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.


Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.